Strona główna » O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne „KALINA” jest gospodarstwem ekologicznym o tradycyjnej produkcji roślinnej (plantacja borówek amerykańskich, malin, sad jabłoniowy i śliwkowy oraz wiele innych owoców i warzyw, które są wykorzystywane do żywienia turystów).

Dużą atrakcją dla gości, zwłaszcza dla dzieci jest możliwość uczestniczenia w pracach polowych i karmieniu zwierząt.

Goście mogą sami zrywać owoce na własny użytek, uczestniczyć w robieniu przetworów. Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi (gospodarze mają dzieci), gdyż nasze gospodarstwo zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą, zwierzętami, poza tym posiadamy plac zabaw.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym Kalina do dyspozycji gości są 3 pokoje:  dwa trzyosobowe i jeden czteroosobowy. Pokoje z łazienkami i naziemną telewizją cyfrową, Internetem oraz aneksem kuchennym.


W naszej agroturystyce serwujemy całodzienne wyżywienie jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd.).
Posiłki podajemy w sąsiadującej z nami Gospodarstwie Agroturystycznym Pod Świerkiem, gdzie serwowane są regionalne potrawy przygotowywane z warzyw i owoców uprawianych w gospodarstwie.

Dla lubiących rozkosze podniebienia w naszym gospodarstwie znajdują się także, grill, ognisko.

Dla dzieci – bo na goszczenie rodzin z dziećmi nasze gospodarstwo agroturystyczne jest nastawione, super miejsce przyjazne dzieciom.

Dla miłośników sportu nasze gospodarstwo agroturystyczne przygotowało miejsce do rowerowych wycieczek (rowery na wyposażeniu,. Pływanie, kajakowanie w okolicznych jeziorach i rzekach.

Dla miłośników historii 3 km od Kalinówki Muzeum Walk o Wał Pomorski, Pomnik Katastrofy Samolotu Casa oraz wiele innych atrakcji.

Dla miłośników przyrody piękno kwiatów, traw, zacisze skalniaka, altan, ławeczki jak to w pięknym gospodarstwie agroturystycznym. Piękno rozmieszczonych w pobliżu gospodarstwa jezior. Wschody i zachody słońca. Niesamowita ilość gwiazd na czystym niebie. W okolicy znajduje się także Rezerwat Rosiczek Mirosławieckich, Zagroda Żubra oraz Drawieński Park Narodowy gdzie można podziwić walory przyrodnicze podczas spływów kajakowych.

Szykując się na sezon urlopowy warto zastanowić się, gdzie spędzić cudowne letnie czy zimowe wakacje albo spokojne wyjazdy weekendowe.

Pojezierze Wałeckie to region, w którym zarówno rodziny z dziećmi jak i seniorzy jak również grupy znajomych znajdą coś dla siebie. Czyste jeziora i lasy, rzeki, a także wiele szlaków rowerowych kajakowych i pieszych sprawiają, że przed przybywającymi na ten teren gośćmi rozpościerają się naprawdę ogromne możliwości.

W naszym rodzinnym, czynnym gospodarstwie oferujemy wygodny nocleg i domowe wyżywienie . Jesteśmy całoroczną, turystyczną bazą wypadową. Znajdujemy się tylko 120 km od Szczecina, tylko 28 km od nas jest Wałcz z kompleksem basenów i Centralnym Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich.

Sprawdź nas.